فیلم آموزشی نحوه ثبت کالا در نرم افزار حسابداری پیشرو یزد

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. آموزش
  4. chevron_right
  5. فیلم آموزشی نحوه ثبت کالا در نرم افزار حسابداری پیشرو یزد

با انتخاب این گزینه و زدن کلید اضافه در قسمت اطلاعات عمومی، نام کالا، مدل کالا، واحد کالا و همچنین قیمت خرید و درصدی که به قیمت خرید اضافه شود تا قیمت فروش مشخص شود و قیمت عمده فروشی کالا را وارد کنید.
در قسمت قیمت ها و واحدهای دیگر نیز میتوانید قیمت مصرف کننده و حداقل و حداکثر موجودی و حد سفارش کالا را مشخص و همینطور براییک کالا واحدهای فرعی دیگری )ضریب واحد( را نیز تعریف کنید. از گزینه “مدل کالا” میتوانید برای تعداد در کارتن هم استفاده کنید (این گزینه قابل تنظیم است که در فاکتور چاپ شودیا نشود.)

مثلا در اطلاعات عمومی واحد عدد تعریف شده و اینجا میتوانید واحد بسته یا کارتن را با ضریب مثلا ٠٢یا ٢٢ تعریف کنید. توجه داشته باشید همیشه واحد کوچکتر به عنوان واحد اصلی قرار میگیرد و تمام گزارشات مربوط به کالاها بر اساس واحد اصلی میباشد.
میتوانید بارکد و کد فنی کالا را نیز وارد کنید. در قسمت سایر اطلاعات تیک بزنید که مالیات روی کالا محاسبه شودیا نه . بعد از وارد کردن اطلاعات با زدن کلید ثبت، در پنجره بعدی کالا را زیر مجموعه گروه کالا قرار دهید . بعد از تایید میتوانید کلید F4 را روی کالا بزنید وبارکد اصلی را وارد کنید و همچنین برای وارد کردن بارکدهای فرعی کالا میتوانید کلید Shift+F4 را بزنید و بارکدها را به ترتیب وارد کنید. درصورتی که کالا ها درانبار به صورت قفسه بندی چیده شده، میتوانید از گزینه آدرس در انبار استفاده کنید که بهتر است مشابه کادر شطرنج قفسه ها را نام گذاری وطبقه بندی کنید. ستون ها “حروف انگلیسی” و طبقات ” اعداد”
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
فهرست
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x